ALBERT SAMUEL ANKER. Tillskriven. Porträtt, olja på oval papp-pannå, osignerat.

331652. ALBERT SAMUEL ANKER. Tillskriven. Porträtt, olja på oval papp-pannå, osignerat.

Inköpt av nuvarande ägarens mor på 1960-talet. Mått: 46,5x40 cm.

Slitage från tidigare inramning, samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 609