BYRÅ, 9-lådig, fur, 1950/60-tal.

331625. BYRÅ, 9-lådig, fur, 1950/60-tal.

Längd 44, bredd 50, höjd 140 cm.

Färgsslitage, en låda med träskada samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 765