BRASSKYDD. rokokostil, 1900-talets första hälft.

331617. BRASSKYDD. rokokostil, 1900-talets första hälft.

Gulmetall. Höjd 58 cm. Total längd 135 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 723