MATTA, röllakan, Berit Woelfer, signerad BW, ca. 245x161 cm.

331538. MATTA, röllakan, Berit Woelfer, signerad BW, ca. 245x161 cm.

Dekor i brandgula nyanser.

Bruksslitage. Svarta fläckar. Ett hål samt mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i brandgula nyanser.

Antal besök: 2 199