SITTPALL, 1900-tal.

331524. SITTPALL, 1900-tal.

Inköpt från Amelie Grotte Stockholm
Fast stoppad sits med geometrisk dekor av blomster. Fyra svarvade ben på hjultrissor. Fyra kuddar medföljer.
64 x 103 cm.
Höjd 45 cm.

Bruksslitage, två kuddar med grövre slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
331524. SITTPALL, 1900-tal.

64 x 103 cm.
Höjd 45 cm.

Antal besök: 1 370