FIGURINER, 2 st, keramik, Kerstin Grönvall, signerade, en numrerad och daterad 97.

331506. FIGURINER, 2 st, keramik, Kerstin Grönvall, signerade, en numrerad och daterad 97.

Häst och föl.
Höjd ca. 20-23 cm.

Smärre nagg. Öra med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häst och föl.
Höjd ca. 20-23 cm.

Smärre nagg. Öra med lagning.

Antal besök: 3 015