TAVELRAM, 1800-tal.

TAVELRAM, 1800-tal.
331487. TAVELRAM, 1800-tal.

Ca. 35x19 cm.
Hela ramen 49x65 cm.

Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
331487. TAVELRAM, 1800-tal.

Ca. 35x19 cm.
Hela ramen 49x65 cm.

Mindre skador.

Antal besök: 1 606