SIGNIERT. Mycket av två små nordtyska landskap, hed och hed med ankor.

331460. SIGNIERT. Mycket av två små nordtyska landskap, hed och hed med ankor.

Olja på tavla, 1980-tal, signerad nere till höger, lämpligt inramad. Mått ca. upp till 23,5 x 18,5 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 773