SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, barock, 1700-tal.

331456. SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, barock, 1700-tal.

Järnbeslag.
Ca. längd 41, bredd 25, höjd 59 cm.

Beslag saknas. Slitage, repor slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Järnbeslag.

Antal besök: 734