COLLIER, silver med markasiter och månstenar, 1900-talets första hälft.

331452. COLLIER, silver med markasiter och månstenar, 1900-talets första hälft.

Längd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 212