Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MAGNUS WEINSJÖ. Milou, färgserigrafi nr 98/199, signerad och daterad -93.
331386. MAGNUS WEINSJÖ. Milou, färgserigrafi nr 98/199, signerad och daterad -93.
49,5x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49,5x46 cm.
Garpenhus Auktioner
690