STOLAR, 4 st samt HALVMÅNEBORD, 1900-tal.

331383. STOLAR, 4 st samt HALVMÅNEBORD, 1900-tal.

Målat av Ulla-Carin Carlsson, "Dekorativt måleri", Växjö
Stolar rygghöjd 84 cm.
Halvmånebord höjd 79 cm, bredd 110 cm.

Smärre bruksslitage, märken vid benavslut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar rygghöjd 84 cm.

Antal besök: 856