SIGNIERT DOMBERG. Stilleben. Vas med vita och gula blommor.

331371. SIGNIERT DOMBERG. Stilleben. Vas med vita och gula blommor.

Olja på duk, samtida, signerad nedre högra, lämpligt inramad. Mått ca. 37,5 x 47,5 cm.

Ram lite stötte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram lite stötte.

HannoVerum
Antal besök: 2 035