SOFFBORD med glasskiva och belysning, 1900-talets första hälft.

33129. SOFFBORD med glasskiva och belysning, 1900-talets första hälft.

Bemålad vit.
Diameter 79, höjd ca 55 cm.

Frägbortfall. Slitage. Ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad vit.
Diameter 79, höjd ca 55 cm.

Antal besök: 653