OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, ungdom med ödla, senare gjutning efter Jean-Baptiste Carpeaux, 19/2000-tal.

331289. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, ungdom med ödla, senare gjutning efter Jean-Baptiste Carpeaux, 19/2000-tal.

På sockel av svart stenmassa.
Signerad J.B. Carpeaux. Märkt A 748(?)3 samt Bronze garanti Paris, J.B Deposee.
Höjd inklusive sockel 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

På sockel av svart stenmassa.
Höjd inklusive sockel 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 761