MODELLTÅG MÄRKLIN, startset 2966 i originalkartong, räls , växlar, signaler med mera.

33119. MODELLTÅG MÄRKLIN, startset 2966 i originalkartong, räls , växlar, signaler med mera.

4 Kurvväxlar, 3 lampor, övergång.

Smärre skador och slitage. Loket fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 070