SIGNIERT. Skogslandskap med boggy dammar.

331188. SIGNIERT. Skogslandskap med boggy dammar.

Olja på duk, 1980-tal, signerad nedre höger, oramad. Mått ca. 70 x 50 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 758