BLANDAT PARTI SILVER BESTICK OCH CORPUS VAROR 2KG.

331181. BLANDAT PARTI SILVER BESTICK OCH CORPUS VAROR 2KG.

Olika bitar av bestick, vaser och småsaker.
Vikt ca. 2000 gram, vägd utan knivar och vaser.

Tecken på slitage, vissa delar med bucklor och tyngre tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 966