LJUSKRONA, plafondmodell, glas/metall, 1900-talets senare del.

331089. LJUSKRONA, plafondmodell, glas/metall, 1900-talets senare del.

6 ljuspunkter, stomme gulmetall. Diameter 41 cm.

Slitage, damm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, damm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 887