IKON med silverrizza, stämplad, möjligen mästare Aleksei V Stepanov, assay Lev Oleks, Moskva, 1895.

33101. IKON med silverrizza, stämplad, möjligen mästare Aleksei V Stepanov, assay Lev Oleks, Moskva, 1895.

Totalt mått 18 x 14,5 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalt mått 18 x 14,5 cm.

Slitage. Skador.

Antal besök: 2 533