KISTA, kamfer, 1900-tal.

KISTA, kamfer, 1900-tal.
331017. KISTA, kamfer, 1900-tal.

Ca. längd 69, bredd 34, höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 600