SOFFGRUPP, björk, chippendalestil, grön plysch.

331016. SOFFGRUPP, björk, chippendalestil, grön plysch.

Soffa, 1 par fåtöljer samt bord med glasskiva, soffans längd 190 cm.

Bruksslitage samt fanerskador på bordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 814