GOLVLAMPA, 5 ljusarmar, Lyktan Bankeryd Belysning, 19/2000-tal.

330995. GOLVLAMPA, 5 ljusarmar, Lyktan Bankeryd Belysning, 19/2000-tal.

Etikettmärkt, höjd ca 213 cm.

Skrapmärken på foten samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, höjd ca 213 cm.

Antal besök: 6 142