330992. Glasföremål, 9 delar, Iittala, Kosta Boda samt Målerås 19/2000-tal.
Ljuslyktor, 5 st. "Kivi", Marrimekko, Iittala.
Ljusstakar, ett par. "Festivo, Iittala.
Ljuslykta, "Athena", Mats Jonasson, Målerås.
Vas, "Mine", Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Bodsa.
Bruksslitage.