FLASKA i glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, osignerad.

330988. FLASKA i glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, osignerad.

Oktogonal med insmält spräcklig glasyr i blått och grönt.
Höjd 25 cm.
Etikettmärkt Kosta Boda Since 1742.

Osignerad.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Osignerad.
Repor.

Antal besök: 1 131