SIGNIERT ROCHIN O.Ä. Stiliserade hästar i rött landskap.

330891. SIGNIERT ROCHIN O.Ä. Stiliserade hästar i rött landskap.

Olja på duk, 1960-tal, signerad nedre höger, oramad. Mått ca. 125 x 25 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 747