GÄNGTAPP-SET, 30 delar, 1900-talets första hälft.
330834. GÄNGTAPP-SET, 30 delar, 1900-talets första hälft.
I hemmagjord trälåda.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
I hemmagjord trälåda.
Bruksslitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 060