SKOLPLANSCHER, 6 st, J. Eriksson, Botaniska väggtavlor, PA Norstedt & Söner Förlag, Stockholm, omkring 1900-talets mitt.

330803. SKOLPLANSCHER, 6 st, J. Eriksson, Botaniska väggtavlor, PA Norstedt & Söner Förlag, Stockholm, omkring 1900-talets mitt.

Målat av Henriette Sjöberg.
Ca. 78x58 cm.

Slitage, fläckar, kantnött. En med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målat av Henriette Sjöberg.
Ca. 78x58 cm.

Antal besök: 1 804