SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

33079. SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Mahogny, bland annat. Två hurtsar med totalt sex lådor. Skrivbordsskiva klädd i läder med ytterligare tre lådor. Mässingbelsag. Längd 153 cm, bredd 77 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 046