Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ARVID STRÖMQVIST. Tallar vid sjö, olja på duk, signerad, daterad -42.
330750. ARVID STRÖMQVIST. Tallar vid sjö, olja på duk, signerad, daterad -42.
49 x 66 cm.
Fläckar, färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 66 cm.
Fläckar, färgbortfall.
Växjö Auktionskammare
4 758