OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Oljemålningar, 3 st, en signerad Åke Pettersson-Lindet.
330743. OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Oljemålningar, 3 st, en signerad Åke Pettersson-Lindet.
Olja på pannå, "Stämningsbild från Hensjön, Tingsryd 2003", Åke P-Lindet 14 x 19 cm.
Olja på duk, kvarn vid å 17 x 22 cm.
Olja på duk signerad A.H 26 x 19 cm.