330712. ARNO LEMKE. De tre topparna i Sesto Dolomiterna.
Arno Lemke (född 1916, Tyskland); i detta parti en oljemålning på duk, 1970-tal, signerad nedre högra med tillägg av München, oramad. Mått ca. 70 x 80 cm.