DRÄKTSMYCKEN, 4 delar, silver, varav två Yngve Lindh, Växjö 1978, totalvikt 71,20 gram.

330686. DRÄKTSMYCKEN, 4 delar, silver, varav två Yngve Lindh, Växjö 1978, totalvikt 71,20 gram.

Brosch och kedja, sterlingsilver, Yngve Lindh.
Örhängen, silver, stämplade ANA.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 170