FOLKDRÄKT, "Sverigedräkten", dam, 1900-tal.

330657. FOLKDRÄKT, "Sverigedräkten", dam, 1900-tal.

Dräkt med tillbehör, 5 delar.
Längd dräkt 129 cm, omkrets byst ca 108 cm.

Smärre bruksslitage, en knapp fattas i skjortan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dräkt med tillbehör, 5 delar.

Antal besök: 7 203