FOLKDRÄKT, Värendsdräkt, dam, 1900-tal.

330643. FOLKDRÄKT, Värendsdräkt, dam, 1900-tal.

Dräkt med tillbehör. Skor storlek 37.
Längd dräkt 129 cm, omkrets midja ca 84 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 6 924