TRÄDGÅRDSSOFFA med gjutjärnsgavlar, tidigt 1900-tal.

330602. TRÄDGÅRDSSOFFA med gjutjärnsgavlar, tidigt 1900-tal.

Längd 179, bredd 55, höjd 77 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 1 044