EUGEN OTTERBACH. Shepherd vilar med sin flock.

330592. EUGEN OTTERBACH. Shepherd vilar med sin flock.

Eugen Otterbach (30.07.1907 Düsseldorf -?); i detta parti, oljemålning på duk, 1970-tal, signerad nedre vänstra, oramad. Mått ca. 80 x 60 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 3 294