PARTI HATTAR, 1900-tal.

PARTI HATTAR, 1900-tal.
33058. PARTI HATTAR, 1900-tal.

Medföljer diverse hattdekorationer samt två hattaskar.

Smärre slitage. Hattaskarna med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 127