SIGNIERT ROCHIN O.Ä. Båtar i leran under lila himmel.

330546. SIGNIERT ROCHIN O.Ä. Båtar i leran under lila himmel.

Olja på duk, 1960-tal, signerad nedre höger, oramad. Mått ca. 100 x 25 cm.

Smärre ålderstecken, räv a tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 971