SIGNIERT REINHOLD. Stiliserade båtar med rufsade segel nära stranden.

330519. SIGNIERT REINHOLD. Stiliserade båtar med rufsade segel nära stranden.

Olja på duk, 1960-tal, signerad nedre höger, oramad. Mått ca. 100 x 30 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

HannoVerum
Antal besök: 681