Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR, 4 st, Klaessons möbler, 1900-tal.
330516. KARMSTOLAR, 4 st, Klaessons möbler, 1900-tal.
Klädda i vinrött läder.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Klädda i vinrött läder.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 532