Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GUNNAR BERGLUND. By vid havet, olja på pannå, signerad och daterad -52.
330466. GUNNAR BERGLUND. By vid havet, olja på pannå, signerad och daterad -52.
29x56 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
29x56 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
4 394