MOLLY RUDEMAR. Bakgård från Stockholm, olja på pannå, signerad.

330458. MOLLY RUDEMAR. Bakgård från Stockholm, olja på pannå, signerad.

67x52 cm
Molly Rudemar 1911 - 2015.

Gör en kostnadsfri värdering!

67x52 cm
Molly Rudemar 1911 - 2015.

Antal besök: 3 195