PETER NIKOLOV. Olja på pappannå, park, otydligt signerad samt daterad 87.

330450. PETER NIKOLOV. Olja på pappannå, park, otydligt signerad samt daterad 87.

20x20 cm.
A tergo stämplad Peter Nikolov Kunstmaler Th Markov str. 30 4300 Karlowo Bulgaria.
"Karlowo" Peter Nikolov 87.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x20 cm.
"Karlowo" Peter Nikolov 87.

Antal besök: 4 079