FRANCO COSTA. Färgserigrafi, stiliserade segelbåtar, signerad, numrerad I/XXX samt daterad 76.

330444. FRANCO COSTA. Färgserigrafi, stiliserade segelbåtar, signerad, numrerad I/XXX samt daterad 76.

Bildyta 49x50 cm.
Bladstorlek 69x50 cm.
Stämplad Grafiser serigrafia Roma Via I Capuana 125 Bollo di autentica.

Oramad.
Kantveck.
Fläck.

Franco Costa (1934–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 49x50 cm.
Bladstorlek 69x50 cm.

Oramad.
Kantveck.
Fläck.

Franco Costa (1934–2015)

Antal besök: 1 420