PARTI SPECERIBURKAR, glas och porslin, bland annat Gullaskruf Kylex och Gefle.

33041. PARTI SPECERIBURKAR, glas och porslin, bland annat Gullaskruf Kylex och Gefle.

Bestående av bland annat 6 st glasburkar Gullaskruf Kylex, fem med lock. Höjd 10 - 21 cm.

Slitage. Skador, nagg. Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 834