LJUSSTAKE i form av kvinna, brons, modern tillverkning.

330372. LJUSSTAKE i form av kvinna, brons, modern tillverkning.

Ljusstake i brons på svart marmorsockel.
Höjd 31 cm.
Höjd exklusive sockel 29 cm.
Diameter 13 cm.
Märkt med plakett Bordes de Seine Fonderie. Signerad Jhil?

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.
Höjd exklusive sockel 29 cm.
Diameter 13 cm.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 2 442