Ljusstake i brons på svart marmorsockel.
Höjd 31 cm.
Höjd exklusive sockel 29 cm.
Diameter 13 cm.
Märkt med plakett Bordes de Seine Fonderie. Signerad Jhil?
Bruksskick.
Repor.
Höjd 31 cm.
Höjd exklusive sockel 29 cm.
Diameter 13 cm.
Bruksskick.
Repor.