FICKUR, silver, samt klockgömma, 1900-talets första hälft.

330362. FICKUR, silver, samt klockgömma, 1900-talets första hälft.

Urets diameter 3,2 cm
Klockgömman längd 8, bredd 4, höjd 11,5 cm.

Bruksslitage, smärre repor. Uret ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urets diameter 3,2 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 202