JOHANNES SCHÜTZ. Olja på duk, signerad och daterad 1947.

330334. JOHANNES SCHÜTZ. Olja på duk, signerad och daterad 1947.

Bergslandskap. 81x120.

Tavla något gulnad, fåtal fläckar på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bergslandskap. 81x120.

Antal besök: 2 312