VIEW-MASTER, med flertalet bildskivor.

3303240. VIEW-MASTER, med flertalet bildskivor.

Modell E, 1950-tal, made in Belgium. Bildskivorna 1960/70-tal.

Åldersrelaterat slitage, skyddet på knäpparen fattas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 460